Vzdálená správa zařízení - kamery, kotle, sauny, osvětlení...

30.07.2021

MOJE GSMKO - Komunikátor/GSM klíč pro vzdálené ovládání a další funkce 


Co je to GSM komunikátor

GSM komunikátor je univerzální přenosový modul, který může fungovat jako malá domácí automatizace, částečné zabezpečení domu. Nebo GSM komunikátor může jen otevírat bránu, zapínat topení v sauně apod.

Využití GSM/LTE/GPRS komunikátoru /GSM klíče

Hlavním využitím je vzdálené ovládání a správa. Z GSM komunikátorem se dají dělat opravdu úžasné věci v poměru cena/výkon. Zde Vám představíme pár aplikací, které lze s komunikátorem velice jednoduše udělat.

Vzdálené otevírání brány nebo spínání kotle

Jestliže přijíždíte do firmy nebo domů stačí jednoduše vytočit telefonní číslo s názvem BRÁNA a komunikátor Vám jednoduše otevře bránu a zapne světla. GSM komunikátor zvládne obsloužit až 100 uživatelů pro tenhle účel.

Vzdálené ovládání sauny a osvětlení

Co je lepšího než poslat SMS ZAPNI SAUNU a mít vše připraveno bez nutnosti přítomnosti. Jestliže dáme GSM komunikátor s LTE, můžete jednoduše ovládat přes aplikaci.

Zabezpečení garáže nebo vstupu do chaty

GSM komunikátor v základní verzi je vybaven digitálními vstupy na které připojíme dveřní kontakt. Dveřní kontakt stačí nalepit nebo přišroubovat ke dveřím a GSM komunikátor vás bude informovat o jeho stavu pomocí SMS nebo notifikace. Dokonce vám může i zavolat.

Měření teploty a vlhkosti, spínání zavlažování

V nejnovější verzi komunikátoru můžeme sbírat data jako je teplota, vlhkost, zaplavení a na základě hodnot spínat zařízení. Vše je v přehledné aplikaci na iOS a Android.


Dodáváme a montujeme profi zabezpečovací systémy JABLOTRON 100+ a SATEL

Máte zájem o montáž GSM/GPRS/LTE komunikátoru? 

Napište nám na v.krsicka@volux.cz nebo zavolejte na +420774314646.