Zavolejte nám: +420 774 314 646

Elektroinstalace - Brno a okolí


Zajišťujeme kompletní dodávku v oblasti elektroinstalace.

Od návrhu elektroinstalace až po revizi elektro. Naši elektrikáři z Brna provádějí elektroinstalační práce v domácnostech i velkých provozech. Máme zkušenosti s rekonstrukcemi elektrorozvodů, montáží hromosvodů, elektrorozvodů v dřevostavbách, novostavbách a s velkými elektro montážemi v halách. Opravujeme nefunkční zásuvky, světla a vedení. Naši elektrikáři často provádějí elektroinstalační práce v Brně Bohunicích, Kohoutovicích, Bystrci, Řečkovicích a středu města. Když zavoláte mohou se za Vámi po cestě zastavit.

Projektová dokumentace

Dokážemepro Vás vypracovat kompletní projektovou dokumentaci elektroinstalace, měření a regulace, hromosvodu, internetu a televize, včetně schéma zapojení vně rozvaděče nebo rozvodnice.

Rozvaděče

Rozvaděče pro elektroinstalace nebo MaR plné jističů, stýkačů, relátek a ovládacích obvodů dodáváme s platným osvědčením o shodě, a protokolem o kusové zkoušce. Rozvaděče si vyrábíme na dílně v Brně nebo na větších zakázkách spolupracujeme s osvědčenými výrobci elektrorozvaděčů z Brna.

Montáž

Montáž elektrorozvodů, internetu a televize provádějí Naši elektrikáři, kteří mají vzdělání v elektrotechnice a platné vyhlášky v oboru. Pravidelně jsou školeni na nové systémy a zařízení. Dokážou Vám poradit vhodné řešení, nainstalovat Wi-fi router, televizní anténu ale hlavně dokážou kvalitně zapojit veškeré komponenty.

Revize

Zajištujeme revize elektroinstalace , revize po rekonstrukcích a opravách, revize strojů a nářadí.

Proč zavolat nám ?

Je doba kdy už domovní elektroinstalace není jen o vypínačích, osvětlení a zásuvkách. V dnešních chytrých domech standartně nechybí kamerový systém, rozvody internetu, rozvody televize, zabezpečovací systém, audio zóny, regulace systémů HVAC a další.

Pro zákazníka to často znamená nejméně 3 další firmy s kterými musí řešit požadavky, termíny, technické propojení těchto systémů a další. Nehledě na významné úspory peněz a času při realizaci je naše řešení pro zákazníka daleko jednoduší a rychlejší.

Zavolejte nám

Potřebujete elektrikáře nebo vymyslet konkrétní řešení elektroinstalace ?

Kontaktujte nás na čísle: 774 314 646 zdarma za Vámi přijedeme a připravíme cenovou kalkulaci.

Pro náročné zákazníky

Dokážeme navrhnout a oživit moderní, chytrou a inteligentní elektroinstalaci. Jsme montážními partnery české firmy Inels, která je špičkou v oboru s mnoha vývojáři v oblasti inteligentních elektroinstalací.  

Další služby


CENOVÁ NABÍDKA ZDARMA

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Kontakt

Volux.cz
Rybnická 58/110, Brno

Telefonní číslo
+420 774 314 646

E-mail
v.krsicka@volux.cz

Zajišťujeme elektroinstalace, elektroinstalační a elektromontážní práce pro Brno a jednotlivé městské části:

Brno-Bohunice, Brno-Bosonohy, Brno-Bystrc, Brno-Černovice, Brno-Chrlice, Brno-Ivanovice, Brno-Jehnice, Brno-jih, Brno-Jundrov, Brno-Kníničky, Brno-Kohoutovice, Brno-Komín, Brno-Královo Pole, Brno-Líšeň, Brno-Maloměřice a Obřany, Brno-Medlánky, Brno-Nový Lískovec, Brno-Ořešín, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, Brno-sever, Brno-Slatina, Brno-Starý Lískovec, Brno-střed, Brno-Tuřany, Brno-Útěchov, Brno-Vinohrady, Brno-Žabovřesky, Brno-Žebětín, Brno-Židenice

Také pro celý Brno - Venkov a jednotlivé města a obce