Komplexní elektroinstalace - Brno a okolíElektroinstalace už není jen o vypínačích, osvětlení a zásuvkách. V dnešních chytrých domech nechybí kamerový systém, rozvody internetu, zabezpečovací systém, audio zóny, regulace systémů HVAC a další.

Pro zákazníka to často znamená nejméně 3 další firmy, s kterými musí řešit požadavky, termíny, technické propojení těchto systémů a další. Nehledě na významné úspory peněz a času při realizaci je naše řešení pro zákazníka daleko jednoduší a rychlejší.

PROJEKT ELEKTROINSTALACE

Vypracujeme komplexní projektovou dokumentaci elektroinstalace, zabezpečení a rozvodu internetu. Naše projekty obsahují schéma zapojení rozvaděče a výrobní dokumentaci.

  • Klasické a inteligentní osvětlení
  • Umístění prvků elektroinstalace
  • Alarm a bezpečnostní systém
  • Návrhy designového osvětlení
  • Možnosti vzdáleného ovládání domu JABLOTRON 100+
  • Možnosti kamerového systému a sledování událostí

INSTALACE KABELÁŽE A ZAPOJENÍ ROZVADĚČŮ

V první fázi elektromontáží nainstalujeme veškeré rozvody elektroinstalace a umístíme rozvaděč elektroinstalace. Dále se nainstalují slaboproudé rozvody jako je zabezpečení objektu, internet, ovládání topení a chlazení.

KOMPLETACE ELEKTROINSTALACE

Kompletaci zásuvek a vypínačů provádíme po výmalbě stěn a dokončení obkladů. To stejné platí pro montáž čidel zabezpečení a ovladačů systému.

DESIGNOVÉ OSVĚTLENÍ

Osvětlení tvoří celkový dojem s obytného prostoru a je důležité pro naše zdravý, proto na přání vypracujeme výpočet osvětlení a vybereme správné kvalitní světla s ohledem na Váš vkus a rozpočet.

NASTAVENÍ SYSTÉMŮ ZABEZPEČENÍ, KAMER A OVLÁDÁNÍ

V poslední fázi elektroinstalace domu nastavujeme veškeré systémy a montujeme čidla zabezpečení. Zákazníkovi nahrajeme na mobilní telefon aplikace k systémům, které si vybral ve fázi projektu, ukážeme jednoduché ovládání.

SERVIS ELEKTROINSTALACE 

Zajišťujeme profesionální montáž, servis a rozšíření elektroinstalace. 


Zavolejte nám

Potřebujete elektrikáře nebo vymyslet konkrétní řešení elektroinstalace ?

Kontaktujte nás na čísle: 774 314 646 zdarma za Vámi přijedeme a připravíme cenovou kalkulaci.

Pro náročné zákazníky

Dokážeme navrhnout a oživit moderní, chytrou a inteligentní elektroinstalaci. Jsme montážními partnery české firmy Inels, která je špičkou v oboru s mnoha vývojáři v oblasti inteligentních elektroinstalací.  


Další služby

CENOVÁ NABÍDKA ZDARMA

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Kontakt

Volux.cz
Rybnická 58/110, Brno

Telefonní číslo
+420 774 314 646

E-mail
v.krsicka@volux.cz

Zajišťujeme elektroinstalace, elektroinstalační a elektromontážní práce pro Brno a jednotlivé městské části:

Brno-Bohunice, Brno-Bosonohy, Brno-Bystrc, Brno-Černovice, Brno-Chrlice, Brno-Ivanovice, Brno-Jehnice, Brno-jih, Brno-Jundrov, Brno-Kníničky, Brno-Kohoutovice, Brno-Komín, Brno-Královo Pole, Brno-Líšeň, Brno-Maloměřice a Obřany, Brno-Medlánky, Brno-Nový Lískovec, Brno-Ořešín, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, Brno-sever, Brno-Slatina, Brno-Starý Lískovec, Brno-střed, Brno-Tuřany, Brno-Útěchov, Brno-Vinohrady, Brno-Žabovřesky, Brno-Žebětín, Brno-Židenice

Také pro celý Brno - Venkov a jednotlivé města a obce