PROJEKCE ELEKTRO 


PROJEKCE FVE - fotovoltaické elektrárny

PROJEKCE ELEKTRO komplexně

Projekce fotovoltaických elektráren pro RD, firmy a průmyslové objekty. Nejčastěji projektujeme Fotovoltaické elektrárny ze střídači Victron Energy, Solax, Fronius, Sungrow a Goodwe ale dokážeme navrhnout i jiné typy střídačů pro speciální aplikace. 

Projekce elektroinstalace a slaboproudu pro novostavby a rekonstrukce. Máme zkušenosti s projekcí inteligentních elektroinstalací na systému LOXONE. Tak i s rekonstrukcemi starých elektroinstalací pro bytové domy. 

PROJEKCE MaR - měření a regulace

PROJEKCE energy management

Projekce MaR byla naše první parketa. Projektujeme systémy měření a regulace pro kotelny, výměníkové stanice, VZT a další. Naši parketou jsou systémy Amit a Domat. 

Projekce energetického managementu od LOXONE. Rodinný dům v dnešní době potřebuje ovládat a monitorovat více technologií. Proto jsme se naučily energie v rodinném domě monitorovat a ovládat veškeré technologie přes ucelený systém od firmy LOXONE. 

PROJEKCE EZS a EPS - zabezpečení 

PROJEKCE slaboproud

Projektujeme zabezpečovací zařízení proti krádežím a požáru. Jestliže řešíte zabezpečení nebo 

Projekce slaboproudé systémy jako jsou datová centra, rozvody internetu a další strukturovanou kabeláž. Dále umíme navrhnout kamerový systém CCTV a další. 


KOMPLEXNÍ PROJEKCE elektroinstalací

Chcete aby si technologie rozuměli a nemuseli jste komunikovat s více než třemi projektanty ? Vyprojektujeme veškerá technická zařízení pro Váš dům. Zašlete nám poptávku a my Vám zavoláme zpět.