Komplexní projekce elektroinstalací

Nabízíme komplexní projekční práce elektro pro firmy, architekty, sdružení SVJ a koncové zákazníky, kteří chtějí jistotu a kvalitní realizaci.


PROJEKCE FVE - fotovoltaické elektrárny

PROJEKCE ELEKTRO komplexně

Projekce fotovoltaických elektráren pro RD, firmy a průmyslové objekty. Nejčastěji projektujeme Fotovoltaické elektrárny ze střídači Victron Energy, Solax, Fronius, Sungrow a Goodwe ale dokážeme navrhnout i jiné typy střídačů pro speciální aplikace. 

Projekce elektroinstalace a slaboproudu pro novostavby a rekonstrukce. Máme zkušenosti s projekcí inteligentních elektroinstalací na systému LOXONE. Tak i s rekonstrukcemi starých elektroinstalací pro bytové domy. 

PROJEKCE MaR - měření a regulace

PROJEKCE LOXONE

Projekce MaR byla naše první parketa. Projektujeme systémy měření a regulace pro kotelny, výměníkové stanice, VZT a další. Naši parketou jsou systémy Amit a Domat. 

Projekce inteligentní elektroinstalace od LOXONE. Rodinný dům v dnešní době potřebuje ovládat a monitorovat více technologií. Proto jsme se naučily energie v rodinném domě monitorovat a ovládat veškeré technologie přes ucelený systém od firmy LOXONE. 

PROJEKCE EZS a EPS - zabezpečení 

PROJEKCE slaboproud

Projektujeme zabezpečovací zařízení proti krádežím a požáru. Jestliže řešíte zabezpečení, navrhneme pro Vás nejlepší řešení. 

Projekce slaboproudé systémy jako jsou datová centra, rozvody internetu a další strukturovanou kabeláž. Dále umíme navrhnout kamerový systém CCTV a další. 


Chcete aby si technologie rozuměli a nemuseli jste komunikovat s více než třemi projektanty ? Vyprojektujeme veškerá technická zařízení pro Váš dům. Zašlete nám poptávku a my Vám zavoláme zpět. 

NABÍDKA ZDARMA

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Kontaktujte nás

+420 774 314 646

v.krsicka@volux.cz

VOLUX elektro s.r.o.

Sídlo: Vaňhalova 587/2, Brno-Kohoutovice, 623 00

IČ: 09765654

DIČ: CZ09765654

Zápis v OR: KS Brno sp. zn. C 120348