Zavolejte nám: +420 774 314 646

Instalace hromosvodů Brno a okolí

Baví nás práce ve výškách

Ve volném čase jsme rádi na skalách, proto jsme se rozhodli spojit práci se zábavou a rozšířit naši nabídku o kompletní dodávku hromosvodů. Jsme profíci a víme jak ochránit Vaši nemovitost před bleskem a přepětím v síti.

Příprava základového zemniče hromosvodu

Před vylitím základové desky položíme do vykopaných základů železnou pásovinu, která bude sloužit jako základový zemnič pro celou soustavu hromosvodu. Doporučujeme, aby montáž uzemnění provedla firma, která má s instalací zkušenosti, aby veškeré spojení byli dobře izolovány a bylo vše řádně spojeno.

Příprava vývodů pro HOP a jednotlivé svody

Ze základového zemniče vyvedeme přes spojky železnou kulatinu do místa budoucích svodů a do místa kde bude uděláno hlavní domovní pospojení (HOP)

Montáž svodů hromosvodu

Po dokončené fasádě a střeše namontujeme samotné svody hromosvodu a celou jímací soustavu pro rodinný dům.

Skrytý hromosvod do fasády

Můžeme udělat i skrytý hromosvod do fasády domu. A to tak že vedeme svody v chráničce a zkušební svorkovnice umístíme do fasádní krabice. Tento způsob je velice žádaný u lidí kteří kladou velký nárok na design.  


Další služby

CENOVÁ NABÍDKA ZDARMA

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.


Kontakt

Volux-cz
Václavské náměstí 1, Praha, 110 00

Telefonní číslo
+420 100 123 456

E-mail
pavlojanko@seznam.cz

Instalace hromosvodů pro Brno a jednotlivé městské části:

Brno-Bohunice, Brno-Bosonohy, Brno-Bystrc, Brno-Černovice, Brno-Chrlice, Brno-Ivanovice, Brno-Jehnice, Brno-jih, Brno-Jundrov, Brno-Kníničky, Brno-Kohoutovice, Brno-Komín, Brno-Královo Pole, Brno-Líšeň, Brno-Maloměřice a Obřany, Brno-Medlánky, Brno-Nový Lískovec, Brno-Ořešín, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, Brno-sever, Brno-Slatina, Brno-Starý Lískovec, Brno-střed, Brno-Tuřany, Brno-Útěchov, Brno-Vinohrady, Brno-Žabovřesky, Brno-Žebětín, Brno-Židenice

Také pro celý Brno - Venkov a jednotlivé města a obce