ROZVADĚČE FVE

Vyrábíme typové řešení rozvaděčů FVE pro různé druhy střídačů jako například GOODWE, SOLAX, VICTRON Energy a další. 

1.Rozvaděč AC pro jištění střídače a napájení domu

Jaká je hlavní výhoda našeho řešení: 

Celý koncept našich rozvaděčů je o tom, že se nemusíte předělávat stávající rozvaděče u zákazníka a pouze se přetáhnou přívodní kabely. Stačí aby se do starého rozvaděče vlezli 4 svorky na prodloužení přívodního kabelu do nového rozvaděče FVE a odvod z rozvaděče FVE se zapojí tam kde byly přívodní kabely. 

Jak řešíme rozpadový bod (N0%)

Rozpadový bod znamená vypnutí od distribuce a odpojení vstupu střídače od sítě. Většina střídačů má tento bod ve střídači. My rozpadový bod N0% řešíme v rozvaděči a máme jistotu že se při přivedení signálu N0% střídač (pouze střídač) skutečně odpojí. 

Jak řešíme hlídání sítě 

Dle energetického úřadu se musí při výpadku elektrické energie výrobna odpojit od distribuční sítě. To řešíme pomocí stýkače v kombinaci s napěťovým relé. (Nestačí že to umí střídač :))

Jak řešíme přepínač distribuce/záloha 

Zálohu domu řešíme přepínačem DISTRIBUCE/ZÁLOHA. V případě výpadku zálohované okruhy fungují okamžitě a když je střídač v poruše máte možnost se přepnout na distribuci (platí pouze pro sít TN-C-S)

2.DC jištění stringů a přepěťové ochrany

Stačí nám zaslat informace o velikosti stringu (proud a napětí) + jestli je hromosvod nebo není. Podle toho navrhneme správné řešení. 

Požádejte o náš velkoobchodní ceník na v.krsicka@volux.cz


3.Rozvaděče pro baterie 

Nabízíme sestavení rekových skříní včetně zapojení baterií na místě u zákazníka s 15%DPH na materiál a práci. Kontaktujte nás přes formulář nebo na emailu v.krsicka@volux.cz pro zaslání velkoobchodního ceníku.