DOBÍJECÍ STANICE

VICTRON ENERGY

Velice kvalitní a inteligentní dobíjecí stanice, která dokáže nabíjet Váš automobil s přebytečné energie z fotovoltaického systému. Nabízí možnost integrace a další pokročilé funkce. 

SCHRACK CION

Uživatelsky přívětivá dobíjecí stanice rakouské značky Schrack. Nabízí jednoduchou obsluhu a rychlé nabití vašeho automobilu. 

Nabíjecí stanice pro elektromobily obvykle poskytují elektrickou energii na vyšších úrovních napětí a jsou navrženy speciálně pro nabíjení elektromobilů. Lze je nalézt na různých místech, včetně veřejných prostor, jako jsou parkoviště, nákupní centra, hotely a odpočívadla u silnic, stejně jako v soukromých rezidencích a na pracovištích. Nabíjecí stanice mohou nabízet různé rychlosti nabíjení, jako je nabíjení úrovně 1, úrovně 2 a úrovně 3, které určují množství dodávané energie a dobu potřebnou k nabití baterie elektromobilu.

Nabíjecí stanice hrají klíčovou roli při podpoře používání elektrických a elektronických zařízení tím, že poskytují pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro dobíjení jejich baterií. Jsou důležitou součástí infrastruktury potřebné k podpoře osvojení elektrických vozidel a dalších zařízení napájených bateriemi, protože umožňují uživatelům snadno a efektivně nabíjet jejich zařízení, pomáhají snížit závislost na fosilních palivech a podporují udržitelné způsoby dopravy a spotřeby energie.