SOLÁRNÍ OHŘEV VODY 

Solární ohřevy vody s A-Z WATER INVERTER a KERBEROS

Dnešní doba klade stále větší důraz na ekologické a udržitelné způsoby vytápění a ohřevu vody. V tomto ohledu se solární ohřev vody stává klíčovým prvkem pro ty, kteří chtějí snížit svůj ekologický otisk a zároveň ušetřit na energetických nákladech.

Naše přístupy a kvalita práce

Ve VOLUX elektro jsme hrdí na to, že naše solární ohřevy vody nabízejí nejen vysokou účinnost, ale také maximální kvalitu práce. Každá instalace je provedena s precizností a odborností našich týmů, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

 

Projektová dokumentace a revize

Věříme, že kvalita začíná už při plánování. Proto každou zakázku podstupujeme s důkladnou projektovou dokumentací, abychom zajistili optimální výkon a spokojenost našich zákazníků. Kromě toho provádíme pravidelné revize, abychom udrželi dlouhodobou spolehlivost a efektivitu našich solárních systémů.


Inovativní technologie: A-Z WATER INVERTER a KERBEROS

Jako součást našeho závazku k nejlepší technologii na trhu, používáme špičkové systémy, které zaručují optimální výkon. A-Z WATER INVERTER je synonymem pro energeticky účinný a jednoduchý solární  systém, který maximalizuje využití sluneční energie.

KERBEROS, další systém, který integrujeme do našich instalací, přináší robustnost a spolehlivost. S vynikající odolností vůči externím vlivům a dlouhou životností je KERBEROS klíčovým prvkem pro udržitelný a bezproblémový solární ohřev vody.


Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Ve VOLUX elektro věříme, že solární ohřev vody není jen investicí do budoucna, ale také odpovědí na současné ekologické výzvy. S našimi kvalitními instalacemi, profesionálním přístupem a inovativními technologiemi vás rádi provedeme cestou k ekologičtějšímu a energeticky účinnějšímu domovu.

Pokud máte zájem o solární ohřev vody, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady, abychom vám pomohli vytvořit udržitelnou a efektivní energetickou budoucnost.

Kontaktujte nás

VOLUX elektro

Vaňhalova 2, 623 00, Brno

+420 774 314 646

v.krsicka@volux.cz